پارتیشن اداری شیشه ای

جهت مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناس فروش

با ما تماس بگیرید

پارتیشن اداری شیشه ای برای تفکیک و بخش‌بندی کردن محیط‌های اداری بهترین گزینه است، در واقع این محصول امکان تقسیم کردن بخش‌های مختلف دفاتر اداری و محل کار را در شرکت‌های خصوصی و دولتی فراهم می‌سازد. با توجه به اینکه فضای ادارت محدود و پرتراکم است و گاها پرسنل زیادی در بخش‌های مختلف آن مشغول به فعالیت هستند، جداسازی این مکان با استفاده از پارتیشن بهترین ترفند برای ایجاد حریم خصوصی کارمندان است؛ اما نه هر پارتیشنی! پارتیشن شیشه ای از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار است و نور را به خوبی از خود منعکس می‌کند، به همین دلیل بهترین گزینه برای جدا کردن قسمت‌‌های مختلف ادارات محسوب می‌شود.

با استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای می‌توانید در کمترین زمان و بدون هیچ‌گونه ریخت‌و‌پاشی، اتاق کار افراد را در اماکن اداری جدا کنید. با توجه به طراحی مدرن و نمای شیک پارتیشن شیشه ای، بهترین گزینه است برای محیط‌های اداری که نور به خوبی در فضای آنها منعکس نمی‌شود، شفافیت زیادی این محصول و ساختار تمام شیشه ای آن باعث می‌شود تا محیط بزرگتر به نظر آید. یکی از ویژگی‌های مهم پارتیشن اداری کاهش آلودگی صوتی است که این قابلیت سبب می‌شود تا کارمندان محیط آرام و سازمان یافته را تجربه کنند و در عملکرد کاری آنها، تاثیرات مثبتی ایجاد خواهد کرد.

پارتیشن اداری شیشه ای

انواع پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای روشی نوین برای جداسازی دفاتر اداری محسوب می‌شود که از شیشه‌‌های باکیفیت و شفاف برای تولید آن استفاده می‌شود و جذابیت خاصی در دفاتر اداری به وجود می‌آورد.

پارتیشن‌های شیشه ای که در ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرند با توجه به نوع کاربرد و روش نصب، انواع مختلفی دارند که هر کدام از قابلیت‌هایی نیز برخوردار می‌باشند. شناخت با مدل‌های مختلف این محصول باعث می‌شود که در زمان انتخاب بهترین تصمیم را بگیرید. به صورت کلی پارتیشن‌ اداری شیشه ای به چند دسته اصلی تقسیم می‌شود که انتخاب هر کدام از آنها بستگی به نیاز و سلیقه شما دارد. در ادامه به معرفی چند مدل از پارتیشن‌هایی که بیشترین استفاده را در دفاتر اداری دارند می‌پردازیم:

 

پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره

با توجه به استفاده از پروفیل‌های باریک و شیشه‌های تک جداره در تولید این نوع پارتیشن شیشه ای، از ظاهر ظریف و زیبایی برخودار است که مناسب محیط‌های اداری لوکس می‌باشد. به دلیل عایق‌بندی ضعیف و نازک بودن پنل‌های شیشه ای پارتیشن اداری تک جداره، انتخاب هدفمندی برای محیط‌های شلوغ و پرتردد محسوب نمی‌شود، همچنین نورپردازی این سازه مناسب است و سبب می‌شود فضای داخلی اداره روشن‌تر جلوه کند.

اگر به دنبال پارتیشن‌بندی محیط داخلی مراکز اداری با صرف هزینه کم هستید و تمایل دارید از یک پارتیشن شیشه ای ظریف و مینیمال در دفاتر کاری استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری تک جداره است.

پارتیشن اداری شیشه ای دو جداره

در برخی از ادارت تردد افراد و ارباب رجوع به قدری زیاد است که ایجاد سر و صدا انرژی منفی به پرسنل این مراکز انتقال می‌دهد که در کارکرد آنها نیز تأثیرگذار است. با نصب پارتیشن دو جداره در مراکز اداری، از ایجاد آلودگی صوتی و پخش شدن صداهای اضافه به سایر بخش‌های اداره جلوگیری می‌شود که این موضوع احساس خوشایندی را در کارمندان ایجاد می‌کند.

پارتیشن اداری شیشه ای دو جداره محصولی مقاوم و با استحکام است که برای تولید آن از دو لایه شیشه و پروفیل‌های فلزی استفاده می‌شود. ایجاد احساس یک فضای وسیع و انعکاس استاندارد نور از دیگر قابلیت‌های این نوع پارتیشن شیشه ای است که دست شما را برای انتخاب آن باز می‌گذارد.

پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس

برای تولید پارتیشن شیشه ای فریم لس از شیشه‌های مقاوم و فریم فلزی ظریفی استفاده می‌شود که این سازه نیز از استحکام استانداردی برخوردار است، به همین دلیل گزینه مناسبی برای پارتیشن‌بندی فضاهای اداری محسوب می‌شود. با توجه به ظاهر شفاف و یکدستی که پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس دارد، نور به خوبی در بخش‌های مختلف اداره منعکس می‌شود و محیط کاری روشن‌تر جلوه خواهد کرد.

به کارگیری فریم‌‌های ظریف و نازک در پارتیشن شیشه ای فریم لس اداری، ظاهر جذاب و مینیمالی را در این سازه ایجاد می‌کند که نگاه ارباب رجوع را به خود جلب خواهد کرد و احساس خوبی را در محیط اداری تجربه می‌کنند.

پارتیشن اداری شیشه ای فریم دار

ساختار پارتیشن فریم دار به این گونه است که یک فریم فلزی دورتاردو شیشه را احاطه کرده، در واقع یک حفاظ برای جلوگیری از شکسته شده پنل‌های شیشه ای به شمار می‌رود. با توجه به اینکه پارتیشن اداری شیشه ای فریم دار مقاومت زیادی در برابر ضربه و فشار دارد، بیشتر در مکان‌هایی نظیر راهرو، ورودی اداره و سالن اجتماعات استفاده می‌شود که در طرح‌های لولایی، ریلی و ثابت ارائه می‌گردد.

امروزه تردد در محیط‌های اداری بالا است و در طول روز افراد زیادی برای انجام کارهای شخصی خودشان به ادارات مختلف مراجعه می‌‌کنند، به همین دلیل برای جداسازی فضای داخلی اداره باید از یک پارتیشن شیشه ای استفاده شود که هم زیبا و جذاب باشد و هم استحکام زیادی از خود نشان دهد. اجرای پارتیشن شیشه ای فریم دار در مراکز اداری باعث می‌شود تا عمر این سازه در مقایسه با دیگر مدل‌های پارتیشن شیشه ای، افزایش یابد.

پارتیشن اداری شیشه ای رنگی

از دیگر دیوارهای جدا کننده‌ای که امروزه برای جداسازی محیط داخلی مراکز اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد، پارتیشن اداری شیشه ای رنگی است. با توجه به شفافیت و ظاهر مدرنی که پارتیشن رنگی دارد، جذابیت خاصی در فضای داخلی اداره را به وجود می‌آورد و به خوبی از حریم خصوص افراد محافظت می‌کند.

گاهی اوقات محیط اداره به شکلی است که پرسنل تمایل دارند فضای کاری آنها برای اربا رجوع و دیگر کارمندان مشخص نباشد تا با خیالی راحت کارهای مربوطه را انجام دهند، به همین دلیل نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای رنگی بهترین انتخاب برای محافظت از حریم خصوصی افراد و زیبای هر چه بیشتر فضای داخلی اداره محسوب می‌شود.

پارتیشن اداری شیشه ای طرح دار

پارتیشن اداری شیشه ای طرح دار از دیگر مدل‌های پارتیشن شیشه ای پرطرفدار است که این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا هر نوع طرح، لگو و نوشته‌ای را که دوست دارید بر روی آن ایجاد کنید و تبلیغات گسترده‌ای را در محیط اداره انجام دهید. از شیشه‌های سکوریت، لمینت و ساده برای ساخت پارتیشن طرح دار استفاده می‌شود که انتخاب آن به عهده کارفرمایان عزیز است.

استفاده از پارتیشن شیشه ای طرح دار برای تفکیک فضای داخلی اداره، باعث می‌شود که شما با پرداخت هزینه‌ای مناسب، تبلیغات هدفمندی را انجام داده و ارباب رجوع به محض وارد شدن به محیط کار شما و مشاهده نام برند، لگو  اسم تجاری شرکت و موسسه بر روی سطح پارتیشن شیشه ای، بیشتر ترغیب شوند که از خدمات و سرویس‌هایی که شما ارائه می‌دهید استفاده کنند.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

اگر به دنبال پارتیشن شیشه ای برای بخش‌بندی کردن محیط‌های اداری هستید باید به این موضوع واقف باشید که اطلاع از قیمت این محصول انتخاب شما را راحتر می‌کند، زیرا متناسب با بودجه‌ای که دارید اقدام به انتخاب پارتیشن مورد نظر می‌کنید. با توجه به کارایی و زیبایی چشم‌نوازی که پارتیشن‌های اداری شیشه ای دارند، قیمت این محصولات از سوالات پرتکراری است که اکثر مشتریان از ما می‌پرسند. کیفیت ساخت، طرح و مدل، حجم پروژه و… از عوامل مهم در تعیین نرخ نهایی این محصول هستند.

ما در مجموعه پارتیشن وان تمامی کارهای مربوط به طراحی، ساخت و نصب پارتیشن اداری شیشه ای را بدون وابستگی به هیچ شرکتی و تنها با نیروهای  متخصص خود انجام می‌دهیم، به همین دلیل این محصول با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

پارتیشن اداری شیشه ای با درب لولایی

عوامل مهم در قیمت‌گذاری پارتیشن اداری شیشه ای

همان‌گونه که در بخش قبل اشاره کردیم یک سری عوامل نقش مهمی در قیمت‌گذاری پارتیشن‌های اداری شیشه ای دارند که برای آشنایی بیشتر با این موارد در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم:

طرح و مدل: هر چقدر طرح پارتیشن پیچیده‌تر باشد، به مهارت بیشتر برای طراحی نیاز دارد که گاها برای طراحی برخی مدل‌ها تا چند روز زمان نیاز است، این عامل نقش مهمی در قیمت‌گذاری محصول دارد. اگر شما تمایل دارید تا از پارتیشن‌ اداری شیشه ای با قیمت ارزان‌تر استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از طرح‌های ساده این محصول است.

حجم پروژه: از دیگر عوامل مهمی که نقش مهمی در قیمت پارتیشن اداری شیشه ای دارد، حجم پارتیشن مورد استفاده است. پروژه‌هایی که به حجم زیادی از پارتیشن شیشه ای نیاز دارند، تعداد نیروهای بیشتری نیز باید در این پروژه‌ها مشغول به فعالیت شوند که طبیعتا به قیمت نهایی محصول می‌افزاید.

نوع شیشه: همان‌گونه که شما نیز اطلاع دارید، از شیشه‌های مختلفی برای تولید پارتیشن شیشه ای اداری استفاده می‌شود. قیمت شیشه‌های لمینت، سکوریت، مات و دوجداره با توجه به کیفیت ساخت مطلوبی که دارند، بیشتر از شیشه‌های ساده و بدون طرح است.

سختی و راحتی نصب: گاهی اوقات در یک اداره از پارتیشن‌های شیشه خم با زاویه خم مناسب مختلف استفاده می‌شود، اجرای این مدل از پارتیشن پیچیدگی‌های مختص به خود را دارد که گاها نصب آن چند روز به طول می‌انجامد. پس هر چقدر نصب پارتیشن سخت‌تر باشد، هزینه اجرای آن نیز افزایش می‌یابد.

شرکت تولیدکننده: مجموعه پارتیشن وان به صورت انبوه اقدام به ساخت و تولید انواع پارتیشن اداری شیشه ای در هر طرح و مدلی می‌کند که این موضوع سبب می‌شود محصول با قیمت مناسبی به دست مشتریان عزیز برسد. تهیه پارتیشن از مراکز نامعتبر هزینه‌های گزافی را برای شما به همراه دارد.

سفارش پارتیشن اداری شیشه ای

اگر به دنبال تقسیم‌بندی فضای داخلی اداره و شرکت هستید، با سفارش پارتیشن اداری شیشه ای می‌توانید محیط داخلی دفاتر اداری را به بهترین شکل تفکیک کنید. استفاده از دیوایدر شیشه ای به شما این امکان را می‌دهد تا یک فضای مدرن و لوکس را در مراکز اداری تجربه کنید. این محصول علاوه بر اینکه امکان منعکس شدن نور در بخش‌های مختلف اداره را فراهم می‌سازد، باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود و نقش پررنگی در ایجاد حریم خصوصی کارمندان ایفا می‌کند.

تمامی پارتیشن‌های اداری شیشه ای ساخته شده در مجموعه پارتیشن وان بر اساس نیاز شما سفارشی‌سازی می‌شوند تا محصول باکیفیت و متناسب با سلیقه شما در اختیارتان قرار گیرد. برای ثبت سفارش پارتیشن اداری شیشه ای می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

اجرای پارتیشن اداری شیشه ای

برای اجرای پارتیشن اداری به مهارت و دقت خاصی نیاز است تا این سازه با موفقیت نصب گردد. ما در مجموعه پارتیشن وان از نیروهای متخصص و با تجربه برای انجام این فرآیند استفاده می‌کنیم تا پروژه به صورت موفقیت‌آمیزی به شما تحویل داده شود. در ادامه به مراحل ۵ گانه نصب و اجرای پارتیشن اداری شیشه ای می‌پردازيم:

مرحله اول: حضور کارشناسان مجموعه در اداره و شرکت به منظور بررسی و اندازه‌گیری متراژ محیط

مرحله دوم: ساخت طرح اولیه پارتیشن؛ متخصصان مجموعه در این مرحله اقدام به کشیدن طرح سه‌بعدی پارتیشن می‌کنند.

مرحله سوم: تولید پارتیشن در کارگاه تولیدی؛ بعد از اینکه طرح نهایی مشخص شد، تیم فنی با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم اقدام به تولید محصول می‌کند.

مرحله چهارم: بعد از تولید پارتیشن، این محصول توسط باربری و با ایمنی بالایی به محل مورد نظر منتقل می‌شود. تیم حمل‌ونقل وظیفه حمل و جابه‌جایی این سازه را برعهده دارد.

مرحله پنجم: زمانی که پارتیشن شیشه ای با سلامت کامل به اداره منتقل شد، مراحل نصب و اجرای آن شروع می‌شود. تمامی این مراحل قدم به قدم و به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود تا پارتیشن با ظرافت خاصی در بخش‌های مختلف اداره نصب گردد. ما از روش‌های نوین برای ثبیت پارتیشن اداری استفاده می‌کنیم تا هیچ‌گونه اثر خط و خشی یا تخریبی بر روی دیوارهای اداره به جا نماند.

سخن پایانی

با نصب و اجرای پارتیشن اداری شیشه ای جذابیت خاصی در محیط‌های اداری به وجود می‌آید و احساس خوشایندی در کارکنان این مراکز ایجاد می‌شود. جنس پروفیل استفاده شده در پارتیشن اداری از استیل و آلومینیوم است که به ظرافت کار می‌افزاید، همچنین از متریال‌های باکیفیتی برای تولید این پارتیشن استفاده‌ می‌شود که باعث خواهد شد تا مقاومت و استحکام بالایی در برابر خوردگی، پوسیدگی و فشار داشته باشد.

استفاده از پارتیشن شیشه ای اداری به کارمندان و پرسنل ادارات این امکان را می‌دهد تا به بهترین شکل محیط‌های کاری خود را تفکیک کنند، این موضوع سبب می‌شود تا احساس خوبی در آنها ایجاد شده و بازده کاری بهتری داشته باشند. برای سفارش پارتیشن اداری شیشه ای فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا این محصول را با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای لازم در مکان مورد نظر شما نصب و به شما تحویل دهیم.

سوالات متداول

پارتیشن اداری شیشه ای در چند مدل ساخته می‌شود؟

مجموعه پارتیشن وان با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته، انواع مدل‌های پارتیشن اداری شیشه ای را بدون هیچ‌‌گونه محدودیتی تولید می‌کند، شما می‌توانید طرح پیشنهادی خودتان را به ما سفارش دهید تا در کمترین زمان آن را بسازیم.

امکان خرید پارتیشن اداری شیشه ای از تمامی شهرهای کشور وجود دارد؟

بله، فقط کافیست تلفن خودتان را بردارید و با تماس بگیرد.

برای ساخت پارتیشن اداری شیشه ای چند روز زمان نیاز است؟

بستگی به حجم پروژه دارد که این مدت‌زمان بعد از بررسی دقیق کارشناسان ما از محل نصب محصول مشخص می‌شود.

هزینه پارتیشن اداری شیشه ای طرح دار بیشتر است یا هزینه پارتیشن رنگی؟

هزینه پارتیشن با توجه به حجم پروژه، کیفیت ساخت، طرح و… مشخص می‌شود و یک عامل دلیل افزایش یا کاهش قیمت این محصول نیست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.