پارتیشن شیشه ای دو جداره

جهت مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناس فروش

با ما تماس بگیرید

با استفاده از پارتیشن شیشه ای دوجداره امکان بخش‌بندی کردن محیط‌های مختلف در مدت‌زمان کمی وجود دارد. زمانی که از این محصول در مکان‌های مسکونی و اداری استفاده می‌شود، هم از پخش شدن آلودگی صوتی به فضای سازه جلوگیری می‌کند و هم از حریم خصوصی افراد تا حد زیادی محافظ می‌شود.

در گذشته برای جدا کردن فضای داخلی از مصالح ساختمانی استفاده می‌شد که این روش علی‌رغم هزینه‌ زیاد، باعث ایجاد گرد و خاک و خرابکاری در دیگر بخش‌ها نیز می‌شد. با روی کار آمد پارتیشن‌های شیشه ای دو جداره بدون صرف هزینه‌های گزاف، مکان‌های مختلف را می‌توان به صورت یک دست پارتیشن‌بندی کرد.

پارتیشن شیشه ای دو جداره از آن دسته پارتیشن‌های لوکسی است که امروزه در بناهای مدرن کاربرد زیادی دارد، استفاده از شیشه‌ سکوریت و پروفیل‌های آلومینیومی برای تولید این محصول باعث شده تا مقاومت، جذابیت و زیبایی خاصی داشته باشد. با توجه به عایق صوتی استانداردی که در پارتیشن دو جداره وجود دارد، این دیوار شیشه ای برای استفاده در محیط‌های شلوغ و پر سرو صدا نظیر سالن جلسات، اتاق کنفرانس و دفاتر اداری پرتردد گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

پارتیشن شیشه ای دو جداره

انواع پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره شیک‌ترین روش برای تفکیک بخش‌های داخلی ادارات، منازل و مراکز تجاری محسوب می‌شود. نصب این محصول به نسبت دیوارکشی بتنی راحت‌تر است، به همین دلیل از محبوبیت زیادی در بین افراد برخوردار می‌باشد. اگر شما قصد انتخاب پارتیشن‌ شیشه ای دو جدار را دارید، قبل از هر چیز باید با انواع آن آشنا شوید زیرا شناخت کافی با مدل‌های این محصول به شما کمک می‌کند انتخاب راحتری داشته باشید. با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی مرسوم‌ترین مدل‌های آن بپردازیم:

پارتیشن شیشه ای دو جداره فریم دار

اگر به دنبال تقسیم کردن فضای داخلی اداره و شرکت هستید به گونه‌ای که محیط از آلودگی صوتی به دور باشد و یک فضای خصوصی برای کارمندان ساخته شود، استفاده از پارتیشن شیشه ای دو جداره فریم لس انتخاب هوشمندانه‌ای است. این محصول از زیبایی و کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار است که برای تولید آن از شیشه‌های ضخیم دو جداره سکوریت، لمینت و فریم‌های آلومینیومی استفاده می‌شود.

استفاده از متریال‌های استاندارد برای ساخت این پارتیشن باعث شده تا در برابر آتش سوزی، ضربه و هرگونه فشاری، مقاومت زیادی داشته باشد. اگر تمایل دارید که از یک پارتیشن شیشه ای باکیفیت برای تفکیک بخش داخلی سازه استفاده کنید که هم جنبه زیبایی داشته باشد و هم نصب آن در کوتاهترین زمان امکان‌پذیر باشد، پارتیشن شیشه ای دو جداره فریم لس به خوبی نیاز شما را برطرف می‌سازد.

پارتیشن شیشه ای دو جداره فریم لس

در پارتیشن شیشه ای دو جداره فریم لس قالب فلزی دورتادور شیشه قرار دارد. این محصول به صورت اسلیم نصب می‌شود که با توجه به طراحی منحصربه‌فردی که دارد، یک عایق صوتی استاندارد در آن تعبیه شده که مانع از پخش صدا به فضا می‌شود، به همین دلیل به شما امکان برگزاری جلسات کاری را در شرکت می‌دهد. با توجه به ساختار و طراحی خاصی که پارتیشن دو جداره فریم لس دارد، گزینه مناسبی برای استفاده در فضاهای کوچک محسوب می‌شود، همچنین در دو مدل کرکره دار و بدون کرده تولید می‌شود که انتخاب آن به عهد مشتریان است.

قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره یکی از مدرن‌ترین روش‌هایی است که شما با استفاده از آن می‌توانید بخش‌ داخلی سازه را از یکدیگر جدا کنید. استفاده از پارتیشن شیشه ای شفافیت و بازتاب نور موثری در محیط اداره و شرکت ایجاد می‌کنند که این موضوع باعث می‌شود از چراغ‌های جانبی کمتر استفاده شود و در مصرف انرژی صرفه‌جویی خواهد شد. حال سوال اینجاست که قیمت پارتیشن شیشه ای دو جدار چقدر است؟ برای تهیه آن باید چه مقدار پول هزینه کرد؟
همان‌گونه که مطلع هستید قیمت پارتیشن دو جدار در مقایسه با پارتیشن شیشه ای تک جداره بیشتر است، زیرا در پارتیشن دو جداره از دو لایه شیشه استفاده می‌شود و فریم‌های به کاربرده شده در این محصول، کیفیت بهتری دارند؛ ولی برای تعیین قیمت نهایی پارتیشن دو جداره شیشه ای عواملی دیگری نیز در نظر گرفته می‌شود که عبارتند از:

جنس شیشه: شیشه‌های سکوریت و لمینت کیفیت ساخت مطلوبی دارند و فرآیند تولید آنها به نسبت دیگر شیشه های پیچیدگی بیشتری دارد، به همین دلیل استفاده از این شیشه‌ها در پارتیشن دو جداره، باعث افزایش قیمت این محصول می‌شود.

ابعاد پارتیشن: از دیگر عوامل مهم در قیمت‌گذاری پارتیشن دو جداره، متراژ این محصول است.

فریم و یراق‌آلات مورد استفاده: برای نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای دو جداره از فریم و یراق‌آلات متعددی استفاده می‌شود. فریم‌های استیل و آلومینیومی از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار هستند به همین دلیل مقاومت پارتیشن را تا حد زیادی افزایش می‌دهند که استفاده از این متریال‌های باکیفیت، قیمت پارتیشن را با افزایش می‌کند.

سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره

در بحث زیبا‌شناسی استفاده از پارتیشن دو جداره اهمیت زیادی دارد زیرا این محصول به گونه‌ای طراحی شده است که با انواع محیط‌های مسکونی، اداری و شرکتی همخوانی دارد و فضای را بزرگتر نشان می‌دهد. برای سفارش پارتیشن شیشه ای دو جداره می‌توانید با ما تماس بگیرد تا کارشناسان مجموعه با توجه به نیاز و سلیقه‌ای که شما دارید، سفارشتان را به ثبت برسانند.

توجه داشته باشید که آشنایی با انواع پارتیشن دو جداره قبل از سفارش آن، از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا باعث می‌شود تا انتخاب هدفمند‌تری متناسب با بودجه‌ خودتان داشته باشید. ما در این زمینه اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بعد از تهیه محصول، رضایت حداکثری شما را به همراه داشته باشد.

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای دو جداره

اجرای پارتیشن شیشه ای دو جداره از حساسیت زیادی برخوردار است زیرا اگر هر گونه اشکالی در مراحل نصب آن رخ دهد، تمامی پروژه تحت شعاع قرار می‌گیرد. مجموعه پارتیشن وان از بهترین متخصصان فنی برای نصب این محصول استفاده می‌کند تا همان‌گونه که شما دوست دارید پارتیشن اجرا شود. با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی این مراحل بپردازیم:

مرحله اول: مشخص شدن محل دقیق نصب پارتیشن
مرحله دوم: فریم و قالب با استفاده از مته و جوشکاری نامرئی، در محل مورد نظر نصب می‌شوند.

مرحله سوم: فیکس کردن فریم؛ بعد از اینکه قالب پارتیشن شیشه ای دو جداره به خوبی نصب گردید، متخصصان مجموعه به دقت این فریم‌ها را چک می‌کنند تا از استاندارد بودن آنها مطمئن شوند.

مرحله چهارم: جاساز کردن شیشه در داخل قالب؛ حالا نوبت آن است که شیشه‌های دو جداره درون فریم‌ قرار گیرند.

مرحله پنجم: تثبیت و اجرای پارتیشن شیشه ای دو جداره؛ چک کردن تمامی یراق‌آلات پارتیشن نظیر بست و درپوش از دیگر کارهایی است که در این مرحله توسط کارشناسان انجام می‌شود. در آخر برای جلا بخشیدن به پارتیشن، با استفاده از پولیش مخصوص تمامی قطعات آن براق می‌گردد.

سخن پایانی

اگر به دنبال یک راه حل اصولی هستید که بتوانید با صرف هزینه مناسب اقدام به تفکیک محیط داخلی منزل و محل کار خودتان کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده ار پارتیشن شیشه ای دو جداره است. با استفاده از این سازه لوکس به راحتی می‌توانید یک ارتباط بصری را در مکان مورد نظر ایجاد کنید. 

پارتیشن شیشه ای دو جداره با تقسیم‌بندی استاندارد محیط داخلی، علاوه بر امکان عبور نور از بخشی به بخش دیگر، فضا را تا حد زیادی جذاب‌تر می‌کند. مجموعه پارتیشن وان با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و نیروهای متخصص، انواع پارتیشن‌‌های شیشه ای دو جداره را متناسب با نیاز و سلیقه مشتریان عزیز طراحی و تولید می‌کند. اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید فضای داخلی منزل و محل کارتان را با تغییرات شگرفی همراه سازید، تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا شما را در تحقق این فرآیند از ابتدا تا انتها همراهی کنیم.

سوالات متداول

چه تفاوتی میان پارتیشن شیشه ای تک جداره و پارتیشن شیشه ای دو جداره وجود دارد؟

برای تولید پارتیشن تک جداره از شیشه‌ یک لایه و یراق‌آلات ظریف‌تری استفاده می‌شود که باعث شده تا این محصول بیشتر در مکان‌های خلوت و کوچک استفاده شود؛ ولی برای ساخت پارتیشن شیشه ای دو جداره از شیشه‌های دو لایه و فریم‌های ‌آلومینیومی استفاده می‌شود. با توجه به مقاومت بالاتری که پارتیشن دو جداره دارد، از آن بیشتر در مکان‌های پرتردد و بزرگ استفاده می‌شود.

ارسال پارتیشن شیشه ای دو جدار به چه شکل است؟

بعد از اینکه سفارش مشتری در مجموعه پارتیشن وان به ثبت رسید و پارتیشن شیشه ای مورد نظر خود را انتخاب کرد، این محصول توسط تیم حمل‌ونقل با در نظر گرفتن تمامی استانداردهای ایمنی به محل مورد نظر منتقل می‌شود.

ساخت پارتیشن شیشه ای دو جداره چقدر به طول می‌انجامد؟

مدت‌زمان تولید این محصول بستگی به حجم پروژه و طرح پیشنهادی شما دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.