درباره ما

مجموعه پارتیشن یک با سابقه حدود 3 دهه در صنعت شیشه و گذراندن تجارب گرانبها و اجرای پروژه‌های بسیار، مجموعه‌ای را در شاخه پارتیشن بصورت تخصصی ایجاد کرده که در این زمینه با درنظر گرفتن اصول حرفه‌ای، تنها به انجام انواع پروژه‌های پارتیشن شیشه‌ای بصورت صاف و خم در مدل‌های تک جداره، دو جداره، فریم لس، فریم‌دار و… می‌پردازد.

انجام پروژه‌های متعدد با چالش‌های متفاوت، موجب شده تا از لحاظ اجرای کار، تقریباً تمامی موارد و مدل‌های پارتیشن شیشه‌ای را در شرایط مختلف به دفعات پیاده‌سازی کرده باشیم.

انجام 0 تا 100 پروژه و عدم وابستگی به غیر، موجب شد تا هزینه‌های انجام کار برای مشتریان و کارفرمایان گرانقدر، بسیار مناسب و در بهینه‌ترین حالت ممکن باشد. گواه این مدعا، نظر بسیاری از کارفرمایان پس از دریافت پیش فاکتور از مجموعه‌های مختلف و سپس مقایسه آن‌ها با پیش‌فاکتور مجموعه ما بوده است…

مهمترین دلیل این موضوع، بهره‌مندی از دستگاه‌ها و یراق آلات انحصاری ما است. در موضوع یراق‌آلات مجموعه ما توزیع کننده و تامین کننده بازار کشور بوده و با داشتن دستگاه‌های سکوریت و کوره های خمش، تمامی مراحل تولید در کارخانه مجموعه (واقع در خاوران، شهرک صنعتی عباس آباد) انجام می‌گردد.

بنابراین از طراحی که توسط مهندسان کارآزموده و خلاق فارغ التحصیل از دانشگاه‌های معتبر کشور انجام می‌شود تا تولید که در کارخانه صورت می‌پذیرد و در نهایت اجرا و نصب یک پروژه، همگی بدون وابستگی و بدون نیاز به واسطه، توسط مجموعه ما انجام می‌گردد.

پارتیشن شیشه ای فریم دار
پروژه انجام شده
0 +